İLetişim

0532 656 5791 gebzeceylannakliyat@gmail.com

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Gebze Nakliyat

Gebze Nakliyat

Gebze nakliyat hizmet almak isteyen fabrikalar, depolar veya kurumsal şirketler, firmamızı tercih etmektedir. Çünkü bünyemizde bulunan çeşitli araçlar sayesin  de tüm yükler sıfır risk ile taşınmaktadır. Firmamız, Gebze başta olmak üzere 81 il ve ilçe için ağır yük taşıma, parça yük taşıma ve depo taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. Tüm yükler uzman personellerimiz tarafından paketlendikten sonra işlem görmektedir. Malzemelerin deforme olması gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Gebze nakliyat istenilen bölgelere günlük araç desteği de sağlamaktadır. Özellikle de palet yükler, imalat ürünleri ve demir malzemeler profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirler de bulunan ambarlara da sevkiyatlar düzenlemektedir.

Gebze Nakliyat Firmaları

Gebze nakliye firmaları, kurumsal şirketler için her türlü araç modeli temin etmektedir. Sayıca çok olan yükler tırlar ile taşınmaktadır. Firmamız malzemeleri  dikkattli bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Özellikle de cam gibi kırılgan malzemeler için üst düzey bir paketleme desteği sağlanmaktadır. Gebze nakliye frmaları müşterilerini memnun etmek adına sevkiyatları zamanında gerçekleştirmektedir. Ambarlar  da daima hazır bekletilen araçlarımız sayesinde parça yükler bile profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Gebze nakliyat, depo malzemelerini, çelik malzemeleri veya toptan yükleri 48 saat içerisin de istenilen ilçelerden almaktadır. Ayrıca Kocaeli, Tuzla ve Pendik arası günlük sevkiyatlar düzenlennmektedir. Gebze nakliye firmaları müşterileriinne kurumsal bir hizmet sunmaktadır.

Gebze Parsiyel Taşımacılık

Firmamız, Gebze parsiyel taşımacılık sektöründe de faaliyet göstermektedir. Parça eşyalar için tır ve kamyon kiralamak çok maliyetlidir. Firmamız ise bu gibi yükleri ortak bir araç ile nakil ederek maliyetleri düşürmektedir. Konya, Ankara, Diyarbakır gibi tüm illere Gebze parsiyel taşımacılık desteği sunulmaktadır. Ayrıca yüklerin birbirine karışması, deforme olması veya yanlış adreslere  teslim edilmesi söz konusu değildir. Depolarda bulunan malzemeler veya parça eşyalar uzman ekiplerimiz  tarafından araçlara yerleştirilmektedir. Özellikle de palet yükler ve seri imalat ürünleri kısa bir süre içerisin d enakil edilmektedir. Firmamızın tüm tırları K3 belgesine sahiptir. Yani taşımacılık hizmetleri resmi bir şekilde verilmektedir.

Gebze Nakliyat Şirketleri

Sektörde faaliyet gösteren bazı Gebze nakliyat şirketleri  müşterilerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Ağıt tonaja sahip olan yükler ve özellikle de parça eşyalar çok yüksek ücretler ile taşınmaktadır. Firmamız ise, depolara, fabrikalara özel indirimler gerçekleştirmektedir. Kesinlikle ekstra bir ücret talep edilmesi veya teslimatlar da gecikme yaşanması söz konusu değildir. Gebze nakliye firmaları, İstanbul, Ankara ve Bursa üzerinden gerçekleştirilen taşımacılık hizmetlerine özel indirimler yapmaktadır. Nakliye fiyatları genel olarak yük sayısına ve tonajına göre farklılık göstermektedir. İşçilik maliyetleri de işin içine girdiği zaman söz konusu fiyatlar iyice yükselmektedir. Ceylan taşımacılık ise, parça eşyalar için paketleme ve yükleme gibi işçilikleri tamamen ücretsiz bir şekilde  gerçekleştirmektedir.

admin

Şu ana kadar 1 yorum

Gebze Nakliye – Gebze Nakliyat – Ekonomik Fiyat GarantisiYayın tarihi 2:37 pm - Oca 15, 2020

[…] Gebze nakliyat şirketimiz sadece kapalı kasalara sahip olan araç modelleri ile hizmet vermektedir. Tüm araç modellerimiz K3 belgelidir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde yer alan ambar tesislerine giriş çıkış yapılabilmektedir. Komple yükler veya büyük şirketler içinde depolama alanları geniş olan kamyon modelleri temin edilmektedir. Gebze şehirler arası nakliyat hizmetleri de kapalı kasa araçlar ile verilmektedir. Ayrıca yükleme uygulamaları sırasında eşyaların zarar görmemesi için tüm önlemler alınmaktadır. Yükleme işlemleri eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir. Firmamızın araç modelleri taşıma ve sevkiyat güvenliğini yüksek bir düzeyde sağlamaktadır. Gebze nakliye personelleri eşya sayısına uygun olan araç modelleri temin etmektedir. Tüm yükler tek araç ile nakil edilmektedir. […]

Bir cevap yazın