İLetişim

0532 656 5791 gebzeceylannakliyat@gmail.com

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Gebze Komple Taşıma

Gebze Nakliye

                 Gebze Nakliye

Gebze nakliye şirketimiz, Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlere sevkiyatlar düzenlemektedir. Tüm yükler özel olarak üretilmiş olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Şirketimiz ambar tesislerine gelen parça yükleri bile aynı gün içerisinde nakil etmektedir. Gebze nakliye şehirler arası yük taşıma hizmeti de sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Ayrıca yükleme, boşaltma ve depolama gibi işlemler alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye hizmetleri ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Firmamız ise teknolojik ekipmanları sayesinde tüm taşıma hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermektedir. Ayrıca ofis eşyaları, kumaş malzemeler ve komple yükler istenilen gün ve saat içerisinde nakil edilmektedir. Gebze nakliye firmaları olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Gebze Nakliyat Araçları

Gebze nakliyat şirketimiz sadece kapalı kasalara sahip olan araç modelleri ile hizmet vermektedir. Tüm araç modellerimiz K3 belgelidir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde yer alan ambar tesislerine giriş çıkış yapılabilmektedir. Komple yükler veya büyük şirketler içinde depolama alanları geniş olan kamyon modelleri temin edilmektedir. Gebze şehirler arası nakliyat hizmetleri de kapalı kasa araçlar ile verilmektedir. Ayrıca yükleme uygulamaları sırasında eşyaların zarar görmemesi için tüm önlemler alınmaktadır. Yükleme işlemleri eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir. Firmamızın araç modelleri taşıma ve sevkiyat güvenliğini yüksek bir düzeyde sağlamaktadır. Gebze nakliye personelleri eşya sayısına uygun olan araç modelleri temin etmektedir. Tüm yükler tek araç ile nakil edilmektedir.

Gebze Nakliye Ambarı

Şehir dışından getirilen yükler ve parça eşyalar nakliye ambarlarında toplanmaktadır. Firmamız ise Gebze nakliyat ambarına her saat başı araç yönlendirmektedir. Parça eşyalar Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerine götürülmektedir. Gebze nakliyat ambarı tesislerine gelen yükler uzman ekiplerimiz tarafından tekrar paketlenmektedir. Ayrıca maddi yönden değerli olan eşyalar sigortalandıktan sonra araçlara yüklenmektedir. Firmamız müşterilerini memnun etmek adına her daim güvenli ve kaliteli bir taşıma desteği sunmaktadır. Ambar tesislerine getirilen yükler eğer istenilse firmamız tarafından depolanabilmektedir. Teslimatlar ise müşterilerimizin talepleri doğrultusunda günlük olarak gerçekleştirilmektedir.

Gebze Nakliye Ücretleri

Gebze nakliyat ücretleri için sabit bir fiyat tarifesi bulunmamaktadır. Çünkü bu ücretler eşya ve yük sayısına göre farklılık göstermektedir. Firmamız ise Gebze sektör ortalamasına göre ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca her müşterilerimize özel indirimler gerçekleştirilmektedir. Talep edilen tutarlar içinde eşyaların paketlenmesi ve diğer işçilik ücretleri de yer almaktadır. Detaylı fiyat bilgisi almak için Gebze nakliye şirketimiz ile iletişime geçebilirsniiz.

admin

Bir cevap yazın